AnaSayfa
 
    KURUMSAL    Hakkımızda
Hakkımızda

1977 yılında  makine imalat ve bakım-onarım firması olarak İskenderun sanayi sitesinde kurulmuştur. Kuruluş döneminde, İskenderun’da ki filtre fabrikalarına ekipman desteği sağlamıştır. Daha sonraları haddehane, boru ve profil fabrikalarına hizmet etmeye başlamıştır. Bugünlerde ise boru-profil sektörlerine geçmişten gelen bilgi ve deneyimlerini kullanarak hizmet vermektedir.

46 yıllık deneyimi ve emekleri sonucunda sanayi sektöründe önde gelen kuruluşlarından biri olarak İskenderun Organize Sanayi Bölgesi ve Azganlık tesislerinde hizmetlerini sürdürmektedir. Makine imalat-montaj, tamir ve bakım işleri konusunda uzman çalışanları ile Türkiye’de ilk defa imalatını yaptığı Pile makineleri ile adını bölge sanayisine duyurmayı başarmıştır. 2007 yılından bu yana kalite yönetim sistemi faaliyetleri göstermektedir. Bağlı bulunduğu bir üst kuruluş yoktur.


Adres: Organize Sanayi Bölgesi İş Merkezleri No: 3 İskenderun / HATAY • Tel: +90 326 656 29 65 • Faks: +90 326 656 29 66 GooglePlus Facebook YouTube LinkedIn
Tümay Makina © Her hakkı saklıdır Web Tasarım: AdaNET
gogoanime